The news is by your side.

فرزندان ارتشی ام

0


فرزندان ارتشی ام

افسران ، درجه داران و سربازان وطنخواه ایران زمین

می خواستم روز ارتش را به شما تهنیت گویم اما شادباش و تهنیت را به زمانی موکول می کنم که این نهادِ مظهر اقتدارِ کشور جایگاه شایسته خود را بدست آورد و خود مظلوم نباشد.

ارتشی که فریبِ خمینی را خورد که می گفت «آقای افسر نمی خواهی آقای خود باشی؟» و آن افسر که می پنداشت از سلطه شصت هزار مستشار امریکایی رهایی می یابد و آقای خود می شود، مشاهده میکند که بالای سرش یک آخوند بیسواد‌ او را کنترل می کند.

ارتشی که پست های فرماندهی اش در بسیاری از موارد در دست پاسداران است.

ارتشی که چند برابر سپاه عضو دارد ولی از یک چندم امکانات آن هم برخوردار نیست.

ارتشی که نقش اصلی را در آزاد سازی خرمشهر و در هم شکستن محاصره آبادان ایفا کرده و در ۸ سال جنگ جانفشانی کرده و افتخار آفریده و  تمامیت سرزمینی و استقلال کشور را تضمین نموده ولی اکنون در زمان صلح شاهد خدشه به تمامیت سرزمینی و استقلال کشور در راستای قرارداد ننگین با چین است و همه افتخارات زمان جنگ را برباد رفته میبیند و نه تنها نامی از آن افتخارات را نمی شنود که اگر باشد هم به نام دیگران مصادره گردیده است.

ارتشی که بنا به اعتراف فرمانده نیروی زمینی اش در جریان اعتراضات بحق هم میهنان در آبانماه ۹۸ مجبور شده است به روی هموطنانش اسلحه بکشد.

ارتشی که افسران و درجه دارانش در بسیاری از موارد پس از ترک پادگان باید مسافرکشی کنند تا معاش خانواده را تامین نمایند.

باید به این ارتش تسلیت گفت نه تهنیت.

ما تهنیت را به زمانی موکول میکنیم که سپاه در ارتش ادغام و ارتش ملی ایران تشکیل شود.

ارتشی که در هیچ فعالیت سیاسی ، اقتصادی ، تجاری،فرهنگی و قاچاق!!! که موجب آلودگی و فساد این نهاد ملی میگردد دخالت نخواهد کرد و در عوض از اعتبار و احترام مردمی برخوردار خواهد بود و در عین حال حکومت مکلف به تامین زندگی آنها و خانواده ایشان در بهترین استاندارد ممکن خواهد بود. 

ارتشی که منحصرا ۲ ماموریت خواهد داشت :

الف – حفظ تمامیت سرزمینی

ب – حفظ استقلال کشور 

چنین ارتشی نه تنها هرگز در مقابل هم میهنانش قرار نخواهد گرفت بلکه پشتیبان ملت در احقاق حقوق قانونی خود خواهد بود .

ارتشی که سلطه ملاهای بیسواد بر خود را برنمی تابد و تبعیض میان خود و دیگر نیروها را نمی پذیرد.

ارتشی که بجای کشیدن اسلحه به روی معترضین به بی عدالتی و ظلم به آنها می پیوندد و آنها را یاری می کند . 

ارتشی که خود را جزء آحاد ملت میداند که طبق اصل نهم قانون اساسی باید آزادی،  وحدت، تمامیت سرزمینی 

و استقلال کشور را حفظ کند و غیرتش اجازه ندهد در حالیکه در زمان جنگ دشمن نتوانست به تمامیت سرزمینی و استقلالش خدشه وارد کند در زمان صلح رهبر خائن که با تقلب، منصب رهبری را غصب نمود در حالیکه خود به بی لیاقتی و فقدان شرایط قانونی اقرار داشته تا آنجا که میگوید باید خون گریست برای ملتی که حتی تصور رهبری او را کنند، بیش از ۳۲ سال فاجعه آفریده و در آخرین اقدام خائنانه برای چند روز بقای حکومت فاسد و غارتگر خود، کشور را به بیگانه فروخت.

آیا ارتش که جزء آحاد ملت میباشد و باید حافظِ تمامیت ارضی، استقلال، آزادی و وحدت باشد، غیرت میاورد که در مقابل چنین خیانتی سکوت کند؟ 

ما روزی به ارتش تهنیت خواهیم گفت که ارتش ملی تشکیل و در کنار مردم قرار گرفته باشد. البته آن روز نزدیک است  بسیار نزدیک.

سرفراز ملت ایران 

پاینده ایران  

قاسم شعله سعدی

۲۹ فروردین ۱۴۰۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Trump-baiting fail: Ex-House speaker Paul Ryan joins Republican pariah Liz Cheney to ramp up division within GOPDid art peak 30,000 years ago? How cave paintings became my lockdown obsessionVolkswagen expects global chip shortage to further hit output with no chance to recoup existing losses – reportsEuropean Super League: Ministers will do 'whatever it takes' to block breakawayRed Bull recruit senior engineer from championship rivals MercedesKlarna insists buy-now-pay-later better than credit cardsEuropean Super League vows to ‘reshape’ after English clubs pull outWest Ham v Chelsea: Premier League – live!The greed of the European Super League has been decades in the making | David GoldblattRail services to come under unified state controlUK government intervenes in Nvidia takeover of chip designer ArmViolent clashes in Berlin as police break up pro-Palestinian demonstration (VIDEO)Russia & Qatar to sign deals on grain and meat supply at St. Petersburg Economic ForumStranded sailor allowed to leave abandoned ship after four yearsInhaled nanobodies could be new secret weapon against severe Covid cases, animal trials suggestCare services 'too focused on investigating families in crisis', review saysNo new smart motorways without additional safety measuresEx-porn star Mia Khalifa accused of ‘anti-Semitism’ after drinking ‘NAZI WINE’ in anti-Israel tweetNew poll finds over 80% of disgruntled Japanese population oppose Tokyo Olympics this summerPromising Young Woman review – Carey Mulligan’s avenging angel burns bright